Матеріал - скло (дзеркало)
Довжина 1 метр
Ширина 8,5 см
Товщина 2 мм
Розмір трикутного чіпа 2,7х2,7х2,7 см
Ширина між чіпами 2 мм
Основа - полімерна сітка без липкого шару
Колір – срібло
Для роботи з мозаїкою вам знадобляться акриловий або силіконовий клей для дзеркал та фуга для швів, що не містить піску у своєму складі.
Дзеркальний декор неодмінно стане "родзинкою" будь-якого приміщення. Навіть невеликі дзеркальні фрагменти, які виблискують сонячними промінчиками, нададуть простору загадковості й чарівності.
Для зручності проведення облицювальних робіт, фрагменти дзеркала закріплені на основі з полімерної сітки. Завдяки цьому при роботі з цим матеріалом відпадає необхідність підганяти відстань між окремими плиточками.
Наявність сітки значно скорочує час на монтаж мозаїки. Буквально за кілька годин роботи інтер’єр ванної кімнати, вітальні, коридору або спальні засяє новими фарбами!
Основа мозаїки міцна і гнучка. Тому дзеркальна мозаїка на сітці дуже зручна для облицювання ніш, арок, колон та вигнутих стін.
Наша мозаїка виготовлена з високоякісного вологостійкого дзеркала, тому облицьовувати нею можна навіть стіни у приміщеннях із підвищеною вологістю, наприклад, ванна кімната.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 100 см |
| Матеріал вироби | Дзеркало |
| Наявність липкого шару | Немає |
| Основа | Полімерна сітка |
| Розмір чипа | 2.7х2.7х2.7 |
| Відстань між мозаїками | 2 мм |
| Форма чіпа | Трикутник |